Чуденка

19 май 2026 г.

Да слеем Целите и Площада

0%

Да си останат отделни менюта

0%

24 гласа

Може да е малко рано да го питам, но откакто сложихме Площада се улавям, че почти не отварям менюто Цели 🫣 Та обмисляме целите просто да са част от него и да е по-семпла навигацията… мнения?

Христо Бояджиев

Основател Тук-Там

3 отговора

Би било добре, но какво ще стане с "buddies"?

1 отговор

Всичко си остава като функционалности — просто нареждаме по друг начин информацията и достъпа до готини неща :)

Интересно да видим 👀

Получи известие за нови отговори