Чуденка
19 май 2026 г.
Да слеем Целите и Площада
0%
Да си останат отделни менюта
0%
24 гласа
Може да е малко рано да го питам, но откакто сложихме Площада се улавям, че почти не отварям менюто Цели 🫣 Та обмисляме целите просто да са част от него и да е по-семпла навигацията… мнения?
Христо Бояджиев
Основател Тук-Там
3 отговора
Получи известие за нови отговори