Към поста
Чуденка
Може да е малко рано да го питам, но откакто сложихме Площада се улавям, че почти не отварям менюто Цели 🫣 Та обмисляме целите просто да са част от него и да е по-семпла навигацията… мнения?
19 май 2026 г.
Интересно да видим 👀
Петя Стоянова
Продуктов дизайн
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори