Чуденка

12 юни 2026 г.

Има въпроси, които бих питал анонимно

0%

Не ме е срам - бих питал всичко

0%

45 гласа

Вече можем да питаме и отговаряме анонимно в Площада! 🥳 …за нещата, които малко ни е срам да споделим иначе Как? 1️⃣ Сваляш новата версия на аппа 2️⃣ При пост или отговор избираш дали постваш като себе си…или като “зверски скептичен бизон” например 🐮

Зверски Скептичен Бизон

Зверски Скептичен Бизон

13 отговора

Впечатляващо Преуморен Ленивец

Впечатляващо Преуморен Ленивец

преди 1 ден

😆

Потресаващо Възпитан Бобър

Потресаващо Възпитан Бобър

преди 4 дни

Найс!

Нереалистично Шумна Видра

Нереалистично Шумна Видра

преди 7 дни

оценявам колко добре анонимният ми никнейм ми подхожда 😀

Ултра Хитра Катерица

Ултра Хитра Катерица

преди 8 дни

😂

Мнооого Срамежлива Катерица

Мнооого Срамежлива Катерица

преди 9 дни

Много добре е измислено. Поздравления!

Прекалено Мъдър Бухал

Прекалено Мъдър Бухал

преди 10 дни

🦉

Адски Мистериозен Бизон

Адски Мистериозен Бизон

преди 10 дни

Ох сега искам да пиша коментари сами за да видя какво ще ми се падне хахах

Впечатляващо Ексцентричен Гълъб

Впечатляващо Ексцентричен Гълъб

преди 10 дни

В преглед

.:гълъб емоджи:.

Яко Любопитен Бобър

Яко Любопитен Бобър

преди 10 дни

Много яко измислено

Адски Изгубено Фламинго

Адски Изгубено Фламинго

преди 10 дни

много е якооо

Максимално Замислен Бизон

Максимално Замислен Бизон

преди 10 дни

Много яко и забавно😄 Браво!

Тотално Замечтан Бобър

Тотално Замечтан Бобър

преди 10 дни

Разсмяхте ме, супер готина идея 💡

Получи известие за нови отговори