Има въпроси, които бих питал анонимно
Не ме е срам - бих питал всичко
45 гласа
Вече можем да питаме и отговаряме анонимно в Площада! 🥳 …за нещата, които малко ни е срам да споделим иначе
Как?
1️⃣ Сваляш новата версия на аппа
2️⃣ При пост или отговор избираш дали постваш като себе си…или като “зверски скептичен бизон” например 🐮
Впечатляващо Преуморен Ленивец
преди 1 ден
😆
Потресаващо Възпитан Бобър
преди 4 дни
Найс!
Нереалистично Шумна Видра
преди 7 дни
оценявам колко добре анонимният ми никнейм ми подхожда 😀
Ултра Хитра Катерица
преди 8 дни
😂
Мнооого Срамежлива Катерица
преди 9 дни
Много добре е измислено. Поздравления!
Прекалено Мъдър Бухал
преди 10 дни
🦉
Адски Мистериозен Бизон
преди 10 дни
Ох сега искам да пиша коментари сами за да видя какво ще ми се падне хахах
Впечатляващо Ексцентричен Гълъб
преди 10 дни
В преглед
.:гълъб емоджи:.
Яко Любопитен Бобър
преди 10 дни
Много яко измислено
Адски Изгубено Фламинго
преди 10 дни
много е якооо
Максимално Замислен Бизон
преди 10 дни
Много яко и забавно😄 Браво!
Тотално Замечтан Бобър
преди 10 дни
Разсмяхте ме, супер готина идея 💡
Получи известие за нови отговори