Към поста

Чуденка

Вече можем да питаме и отговаряме анонимно в Площада! 🥳 …за нещата, които малко ни е срам да споделим иначе Как? 1️⃣ Сваляш новата версия на аппа 2️⃣ При пост или отговор избираш дали постваш като себе си…или като “зверски скептичен бизон” например 🐮

15 юни 2026 г.

оценявам колко добре анонимният ми никнейм ми подхожда 😀

Нереалистично Шумна Видра

Нереалистично Шумна Видра

Все още няма отговори. Бъди първият!

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

😆

Впечатляващо Преуморен Ленивец

Впечатляващо Преуморен Ленивец

Найс!

Потресаващо Възпитан Бобър

Потресаващо Възпитан Бобър

😂

Ултра Хитра Катерица

Ултра Хитра Катерица

Много добре е измислено. Поздравления!

Мнооого Срамежлива Катерица

Мнооого Срамежлива Катерица

🦉

Прекалено Мъдър Бухал

Прекалено Мъдър Бухал

Ох сега искам да пиша коментари сами за да видя какво ще ми се падне хахах

Адски Мистериозен Бизон

Адски Мистериозен Бизон

.:гълъб емоджи:.

Впечатляващо Ексцентричен Гълъб

Впечатляващо Ексцентричен Гълъб

Усмихнахте ме

Teodora Pencheva

Много яко измислено

Яко Любопитен Бобър

Яко Любопитен Бобър

много е якооо

Адски Изгубено Фламинго

Адски Изгубено Фламинго

Много яко и забавно😄 Браво!

Максимално Замислен Бизон

Максимално Замислен Бизон

Разсмяхте ме, супер готина идея 💡

Тотално Замечтан Бобър

Тотално Замечтан Бобър