Към поста

Чуденка

Вече можем да питаме и отговаряме анонимно в Площада! 🥳 …за нещата, които малко ни е срам да споделим иначе Как? 1️⃣ Сваляш новата версия на аппа 2️⃣ При пост или отговор избираш дали постваш като себе си…или като “зверски скептичен бизон” например 🐮

12 юни 2026 г.

Ох сега искам да пиша коментари сами за да видя какво ще ми се падне хахах

Адски Мистериозен Бизон

Адски Мистериозен Бизон

Все още няма отговори. Бъди първият!

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

😆

Впечатляващо Преуморен Ленивец

Впечатляващо Преуморен Ленивец

Найс!

Потресаващо Възпитан Бобър

Потресаващо Възпитан Бобър

оценявам колко добре анонимният ми никнейм ми подхожда 😀

Нереалистично Шумна Видра

Нереалистично Шумна Видра

😂

Ултра Хитра Катерица

Ултра Хитра Катерица

Много добре е измислено. Поздравления!

Мнооого Срамежлива Катерица

Мнооого Срамежлива Катерица

🦉

Прекалено Мъдър Бухал

Прекалено Мъдър Бухал

.:гълъб емоджи:.

Впечатляващо Ексцентричен Гълъб

Впечатляващо Ексцентричен Гълъб

Усмихнахте ме

Teodora Pencheva

Много яко измислено

Яко Любопитен Бобър

Яко Любопитен Бобър

много е якооо

Адски Изгубено Фламинго

Адски Изгубено Фламинго

Много яко и забавно😄 Браво!

Максимално Замислен Бизон

Максимално Замислен Бизон

Разсмяхте ме, супер готина идея 💡

Тотално Замечтан Бобър

Тотално Замечтан Бобър