Към поста
Чуденка
Вече можем да питаме и отговаряме анонимно в Площада! 🥳 …за нещата, които малко ни е срам да споделим иначе Как? 1️⃣ Сваляш новата версия на аппа 2️⃣ При пост или отговор избираш дали постваш като себе си…или като “зверски скептичен бизон” например 🐮
12 юни 2026 г.
Ох сега искам да пиша коментари сами за да видя какво ще ми се падне хахах
Адски Мистериозен Бизон
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост