Към поста
Чуденка
Вече можем да питаме и отговаряме анонимно в Площада! 🥳 …за нещата, които малко ни е срам да споделим иначе Как? 1️⃣ Сваляш новата версия на аппа 2️⃣ При пост или отговор избираш дали постваш като себе си…или като “зверски скептичен бизон” например 🐮
12 юни 2026 г.
много е якооо
Адски Изгубено Фламинго
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост