Към поста
Чуденка
Като варненка, преместила се в София, ми е много интересно – ако имахте възможност да живеете във Варна, бихте ли я предпочели пред София
25 март 2026 г.
Като софиянка - да, абсолютно бих, ама не знам дали няма да ми писне 😅
Деси Манова
Експерт Партньорства
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Да- за разнообразие. Аз съм от Силистра, но се преместих в София преди 4 години и вече ми омръзна. Тук мизерията и напрежението са тройни. Във Варна имаш море и много топли хора, поне аз все на такива попадам, което за мен е рядкост в днешно време. Много близки си ги усещам хората там, а и мизерията и хауса не са като в София
Пламена Калагларска