25 март 2026 г.
Варна
0%
София
0%
20 гласа
Като варненка, преместила се в София, ми е много интересно – ако имахте възможност да живеете във Варна, бихте ли я предпочели пред София
Стефани Парашкевова
Стажант | Тук-Там
5 отговора
Да- за разнообразие. Аз съм от Силистра, но се преместих в София преди 4 години и вече ми омръзна. Тук мизерията и напрежението са тройни. Във Варна имаш море и много топли хора, поне аз все на такива попадам, което за мен е рядкост в днешно време. Много близки си ги усещам хората там, а и мизерията и хауса не са като в София
1 отговор
Към хората, които са правили това приложение: Коментирах на тази питанка, но коментарът ми скочи на питанката за вота и не мога да го изтрия? 😅😅😅😅😅
Анонимен
преди 2 месеца
Харесва ми Варна, но детето е в София 😄 Аз бих предпочела по-тихо място, но с бърз достъп и до двата града. Май съм си го осигурила.
Получи известие за нови отговори