Питанка
18 февруари 2026 г.
Успяваш ли да постигаш work-life balance? (marketing)
3 отговора
вече да :), преди нямах и не отделях никакво време за себе си и да правя това което ми харесва, но вече си отделям това време и е важно за мен, за да съм ползотворна в работата си
Все повече се старая да го постигна. Никога не е перфектно и има периоди, в които едното изостава, но е важно (особено в младите си години) да бачкаш здраво, но и да знаеш кога можеш да се отпуснеш и да мислиш за себе си/развитието си.
Получи известие за нови отговори