Питанка
8 май 2026 г.
До хората, които са се преквалифицирали с магистратура: как избрахте магистратурата/университета? Почти съм сигурна в избора си, но ми е интересен подходът, който хората тук са предприели. 👀
Адриана Андреева
HR Intern
6 отговора
Аз не съм се преквалифицирала с магистратурата, а надградих и специализирах с нея. Беше близка до бакалавъра ми, което си има и плюсове, и минуси, но аз съм доволна от избора си. Избрах я заради специалността (точно това, което исках), университета, градът и възможността да надградя знанията си от бакалавъра. Съшо направих добри контакти, което е доста ключово като цяло във всеки етап.
Получи известие за нови отговори